Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 907 342 477

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

 

Predstavujeme náš tím

 

Mgr. Iveta Miartanová

 

 

Prečo si sa rozhodla zmeniť prácu?

Pôsobila som 14 rokov v bankovníctve. Prešla som si od pozície osobného bankára až na pozíciu manažéra pobočky. V tejto oblasti je to vrchol. Práca ma bavila, ale pociťovala som stagnáciu, nemala som sa už kde posunúť. Mám rada zmeny, tak som chcela vyskúšať niečo iné, kde by som vedela využiť svoje schopnosti.

 

Ktoré schopnosti máš na mysli?

Rada komunikujem s ľuďmi, dbám na tom, aby moje vystupovanie bolo profesionálne a ľudia, ktorí so mnou spolupracujú vedia, že som vždy ochotná pomôcť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečo si sa rozhodla pre realitný biznis?

V práci som sa stretávala s prácou realitných maklérov, táto práca mi bola blízka a videla som v nej ďalšie uplatnenie. Oslovil ma flexibilný pracovný čas, spomínaná komunikácia s ľuďmi a plnenie snov klientom.

 

Prečo si sa rozhodla práve MTS Reality, s.r.o.?

Považujem túto realitnú kanceláriu za pro klientsky orientovanú.

 

Oslovila Ťa priamo realitná kancelária? Človek s takými kvalitami, ako máš Ty, musel mať aj iné ponuky.

Mala som veľa ponúk od finančných sprostredkovateľov s ktorými som sa stretávala v banke, keďže som bola odborníčka na hypotekárne úvery. Ja som však nechcela ostať vo finančnej oblasti, chcela som zmeniť sektor pôsobenia. Realitná oblasť má k hypotékam blízko, a predsa sa mi tu otvárajú nové možnosti.

 

Čo robíš vo voľnom čase?

Rada cestujem a chodím do prírody. Doma si rada prečítam dobrú knižku.

 

Po akom druhu literatúry najčastejšie siahneš?

Buď sú to motivačné knihy alebo kriminálky. Teraz je mojím top autorom Róbert Bryndza.

 

Ako sa Ti zatiaľ darí v realitách? Čo si sa už naučila?

Absolvovala som kurz Realitný obchod, ktorý realizuje Slovenská realitná akadémia. Mnohé veci neboli neznáme, poznala som ich z praxe osobného bankára. Kurz mi však poskytol ucelený pohľad na prácu realitného makléra. Tieto vedomosti som využila už v prvých obchodoch  a pod vedením kolegov získavam praktické skúsenosti.

 

Splnili sa Tvoje očakávania?

Určite áno. Pre mňa je okrem samotnej práce dôležitý aj dobrý kolektív a tu som spokojná.

 

Aké sú Tvoje očakávania do budúcnosti?

Chcem vidieť za sebou spokojných, aby som mala pocit, že som im odovzdala zo svojej strany všetko. Už v predchádzajúcich zamestnaniach som sa stretávala s prístupom, kedy zamestnanci urobili iba to, čo prinieslo ich osobné výsledky. Toto mne nikdy nevyhovovalo, a preto robím aj veci nad rámec toho, čo má byť štandardom. Iba práca, kde je klient nielen spokojný, ale nadšený, ma napĺňa.