Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 907 342 477

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

REZERVOVANÉ 1 izbový bauring na predaj

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Martin
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 27 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 444
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v Košútoch 1.
Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí z deviatich poschodí a je v zachovalom pôvodnom stave. Ide o byt bauringového typu s plochou 27 m2, je vybavený bezpečnostnými dverami a plastovými oknami. Kúpeľňa je spojená s wc. Príslušenstvo bytu dopĺňa chodbička a kuchyňa. Orientácia je na juh s pekným výhľadom na miestnu zeleň. K bytu prislúcha pivnica.

Bytový dom je zateplený a má centrálne vykurovanie. Energetický certifikát budovy určuje kategóriu B. Dom je vybavený výťahom a s prípojkami na internet od viacerých dodávateľov. V okolí sa nachádza dostatočné množstvo mestských parkovacích miest.
Lokalita je kupujúcimi vyhľadávaná. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádza parčík, čo dotvára príjemné prostredie bývania. V pešej dostupnosti sa nachádza zastávka MHD, obchodné domy, reštaurácie, zdravotné stredisko, základná škola.

Byt je ideálny pre jednotlivca alebo ako investičná nehnuteľnosť na následný prenájom. Je bez akýchkoľvek právnych tiarch. Cena zahŕňa kompletný právny servis a služby makléra. V prípade záujmu Vám zabezpečíme odborné poradenstvo ohľadom financovania kúpy. Byt je v súčasnosti prázdny a teda voľný predajom.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Matis, RSc.
Telefón:+421907342477
E-mail:matis-ZVNC-mtsreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.