Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 907 342 477

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

2 izbový rekonštruovaný byt, Martin – Sever

Cena:
99 900,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Martin
Ulica: Kozmonautov
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 59 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 440
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Martine, časť Sever. Nachádza sa na 1. poschodí z piatich zatepleného bytového domu na ul. Kozmonautov. V okolí je množstvo zelene a výborná občianska vybavenosť (detské ihriská, školy a škôlky, park, obchody, pošta). V blízkosti je autobusová zastávka vrátane diaľkových spojov. Poskytuje pohodlné bývanie pre mladé rodiny aj starších ľudí.

Výmera bytu je 59 m2 + loggia 3 m2. V r. 2010 prešiel kompletnou rekonštrukciou: dispozičná zmena (viď pôdorys vo fotodokumentácii), výmena rozvodov elektriny, vody a odpadu, stierky, vymurovanie jadra, radiátory, interiérové a vstupné bezpečnostné dvere. V r. 2023 bola vymenená sanita a podlahové krytiny. Byt je novo vymaľovaný, pripravený na nasťahovanie. K bytu prislúcha kumbál na spoločnej chodbe a pivnica v suteréne domu. Výhodou sú i nízke mesačné náklady – 110 € pri 2 bývajúcich osobách + el. a plyn.

Cena zahŕňa kompletný právny servis súvisiaci s kúpou a služby makléra. V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj odborné poradenstvo ohľadom financovania kúpy. Energetický certifikát nebol predložený.

Maklér:

makler
Maklér:Zuzana Matisová Boťanská, RSc.
Telefón:+421910832751
E-mail:matisova-ZVNC-mtsreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.