Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 907 342 477

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Možnosť kúpy jedinečného bytu - ZNÍŽENA CENA

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: Považská Bystrica
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 101 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 178
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám možnosť kúpy 2 izbového bytu v Považskej bystrici, v časti Strojárenská štvrť. Byt je jedinečný svojou rozlohou 101 m2 a priestorovým usporiadaním. Byt si zachoval pôvodné architektonické prvky, napríklad pôvodné kamenné parapety z vnútornej strany okien.
Byt je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Rozloha bytu je na 2 izbový byt nadštandardná a umožňuje veľkoryso pracovať s priestorom. Po vstupe do bytu sa nachádzate v chodbe, z ktorej máte priamy vstup do wc oddeleného od kúpeľne, do kuchyne a do kúpeľne. V kuchyni je vstup do špajze. Byt nemá balkón. Na koncoch chodby sa nachádzajú vstupy do nepriechodných obytných miestností. Dispozícia bytu umožňuje aj jeho komerčné využitie na podnájom dvom samostatne žijúcim osobám, poprípade nerušené využitie na homeoffice.
Byt má samostatné kúrenie plynovým kotlom, ktorý slúži aj na ohrev teplej vody.
Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí trojpodlažného bytového domu z roku 1947. K bytu prislúchajú dve pivnice, ktorých rozloha je rovnako nadštandardná ako rozloha bytu. Pozemok pod bytovým domom sa nachádza v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov. Pozemok zasahuje aj pod nádvorie pred bytovým domom a pod trávnaté plochy za bytovým domom. To umožňuje bezproblémové parkovanie a využívanie okolia domu podľa rozhodnutia spoluvlastníkov bytov.
V lokalite, v ktorej sa bytový dom nachádza je kompletná občianska vybavenosť. Priamo na prízemí bytového domu sa nachádza obchod a veterinárna ambulancia. V blízkosti sú školy, obchody, pošta, železničná stanica, zastávka MHD, reštaurácie a pohostinstvo, zdravotné stredisko, čerpacia stanica PH a futbalový štadióny. Dopravné napojenie na diaľnicu umožňuje bezproblémové cestovanie za prácou aj mimo mesta.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Matis, RSc.
Telefón:+421907342477
E-mail:matis-ZVNC-mtsreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.