Kontakt

Telefónny kontakt: + 421 907 342 477

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Novostavba rodinného domu, Bystrička

Cena:
93 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Bystrička
Ulica: Bystrička
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 361 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 20
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám možnosť kúpy menšieho rodinného domu v obci Bystrička, v tesnej blízkosti okresného mesta Martin. Dom sa predáva ako 4-izbová hrubá stavba. Zastavaná plocha je 85 m2, úžitková plocha 118 m2. Dispozičné riešenie je nasledovné:
Na 1.podlaží s úžitkovou plochou 67 m2 sa nachádza chodba, spálňa, obývačka, samostatná kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a komora.
Na 2. Podlaží s úžitkovou plochou 51m2 sú 2 izby, kúpeľňa a chodba.

Dom je postavený z ytongu 30 cm, plánované 10 cm zateplenie. Okná sú 8-komorové trojsklá, strecha sedlová, pokrytá škridlplechom a izolovaná minerálnou vlnou Nobasil. Vďaka nízkym tepelným stratám budú náklady na bývanie len cca 93 000 € mesačne! Predávajúci navyše ponúkajú možnosť montáže fotovoltaiky na ohrej teplej vody. El. prípojka je zriadená, na plyn, kanalizáciu a vodu sa dá pripojiť pred domom. Prístupová cesta asfaltová.

Pozemok je rovinatý o rozlohe 361 m2. Napriek menšej výmere poskytne budúcim obyvateľom dostatok súkromia. Za domom tečie horský potok, bez obáv z rozvodnenia.

Táto lokalita ponúka svojim obyvateľom výbornú občiansku vybavenosť, ľahkú dostupnosť okresného mesta a zároveň možnosť vychutnávať si každý deň blízkosť prírody a jej krás.

Cena je platná pri kúpe v hotovosti, v prípade financovania cez hypotekárny úver na dohode. Energetický certifikát nie je vytvorený.

Maklér:

makler
Maklér:Zuzana Matisová Boťanská, RSc.
Telefón:+421910832751
E-mail:matisova-ZVNC-mtsreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.